1. forduló 17:30




VELENCE - KISLÁNG 2 – 2

BAKONYCSERNYE - BICSKE 1 – 2

IVÁNCSA - ETYEK 2 – 3

PUSZTASZABOLCS - ABA-SÁRVÍZ 2 – 12

SÁROSD - SÁRSZENTMIKLÓS 1 – 0

SÁRSZENTMIHÁLY - CSÓR 5 – 2

ALBA REGIA - SZABADEGYHÁZA 4 – 0

POLGÁRDI - KÁPOLNÁSNYÉK 7 – 2
2. forduló 17:30




KÁPOLNÁSNYÉK - ALBA REGIA 0 – 6

SÁRSZENTMIHÁLY - SZABADEGYHÁZA 1 – 2

CSÓR - SÁROSD 2 – 6

SÁRSZENTMIKLÓS - PUSZTASZABOLCS 2 – 1

ABA-SÁRVÍZ - IVÁNCSA 11 – 0

ETYEK - BAKONYCSERNYE 1 – 3

BICSKE - VELENCE 11 – 0

KISLÁNG - POLGÁRDI 2 – 4
3. forduló 16:30




VELENCE - ETYEK 2 – 1

BAKONYCSERNYE - ABA-SÁRVÍZ 2 – 6

IVÁNCSA - SÁRSZENTMIKLÓS 1 – 4

PUSZTASZABOLCS - CSÓR 7 – 3

SÁROSD - SZABADEGYHÁZA 1 – 1

SÁRSZENTMIHÁLY - KÁPOLNÁSNYÉK 4 – 1

ALBA REGIA - POLGÁRDI 1 – 1

KISLÁNG - BICSKE 2 – 4
4. forduló 16:30




KÁPOLNÁSNYÉK - SÁROSD 1 – 8

SZABADEGYHÁZA - PUSZTASZABOLCS 6 – 1

CSÓR - IVÁNCSA 4 – 4

ALBA REGIA - KISLÁNG 2 – 0

POLGÁRDI - SÁRSZENTMIHÁLY 7 – 1

SÁRSZENTMIKLÓS - BAKONYCSERNYE 3 – 1

ABA-SÁRVÍZ - VELENCE 2 – 3

ETYEK - BICSKE 1 – 6
5. forduló 16:00




VELENCE - SÁRSZENTMIKLÓS 7 – 1

BAKONYCSERNYE - CSÓR 6 – 2

IVÁNCSA - SZABADEGYHÁZA 1 – 5

PUSZTASZABOLCS - KÁPOLNÁSNYÉK 6 – 2

SÁROSD - POLGÁRDI 1 – 1

SÁRSZENTMIHÁLY - ALBA REGIA 0 – 7

BICSKE - ABA-SÁRVÍZ 0 – 0

KISLÁNG - ETYEK 5 – 3
6. forduló 16:00




KÁPOLNÁSNYÉK - IVÁNCSA 1 – 1

SZABADEGYHÁZA - BAKONYCSERNYE 2 – 1

CSÓR - VELENCE 0 – 13

SÁRSZENTMIHÁLY - KISLÁNG 0 – 2

ALBA REGIA - SÁROSD 2 – 0

POLGÁRDI - PUSZTASZABOLCS 11 – 2

SÁRSZENTMIKLÓS - BICSKE 1 – 4

ABA-SÁRVÍZ - ETYEK 5 – 1
7. forduló 16:00




VELENCE - SZABADEGYHÁZA

BAKONYCSERNYE - KÁPOLNÁSNYÉK

IVÁNCSA - POLGÁRDI

PUSZTASZABOLCS - ALBA REGIA

SÁROSD - SÁRSZENTMIHÁLY

ETYEK - SÁRSZENTMIKLÓS

BICSKE - CSÓR

KISLÁNG - ABA-SÁRVÍZ
8. forduló 15:00




KÁPOLNÁSNYÉK - VELENCE

SZABADEGYHÁZA - BICSKE

CSÓR - ETYEK

SÁROSD - KISLÁNG

SÁRSZENTMIHÁLY - PUSZTASZABOLCS

ALBA REGIA - IVÁNCSA

POLGÁRDI - BAKONYCSERNYE

SÁRSZENTMIKLÓS - ABA-SÁRVÍZ
9. forduló 15:00




VELENCE - POLGÁRDI

BAKONYCSERNYE - ALBA REGIA

IVÁNCSA - SÁRSZENTMIHÁLY

PUSZTASZABOLCS - SÁROSD

ABA-SÁRVÍZ - CSÓR

ETYEK - SZABADEGYHÁZA

BICSKE - KÁPOLNÁSNYÉK

KISLÁNG - SÁRSZENTMIKLÓS
10 forduló 14:30




KÁPOLNÁSNYÉK - ETYEK

SZABADEGYHÁZA - ABA-SÁRVÍZ

CSÓR - SÁRSZENTMIKLÓS

PUSZTASZABOLCS - KISLÁNG

SÁROSD - IVÁNCSA

SÁRSZENTMIHÁLY - BAKONYCSERNYE

ALBA REGIA - VELENCE

POLGÁRDI - BICSKE
11. forduló 13:30




VELENCE - SÁRSZENTMIHÁLY

BAKONYCSERNYE - SÁROSD

IVÁNCSA - PUSZTASZABOLCS

SÁRSZENTMIKLÓS - SZABADEGYHÁZA

ABA-SÁRVÍZ - KÁPOLNÁSNYÉK

ETYEK - POLGÁRDI

BICSKE - ALBA REGIA

KISLÁNG - CSÓR
12. forduló 13:30




KÁPOLNÁSNYÉK - SÁRSZENTMIKLÓS

SZABADEGYHÁZA - CSÓR

IVÁNCSA - KISLÁNG

PUSZTASZABOLCS - BAKONYCSERNYE

SÁROSD - VELENCE

SÁRSZENTMIHÁLY - BICSKE

ALBA REGIA - ETYEK

POLGÁRDI - ABA-SÁRVÍZ
13. forduló 13:30




VELENCE - PUSZTASZABOLCS

CSÓR - KÁPOLNÁSNYÉK

BAKONYCSERNYE - IVÁNCSA

SÁRSZENTMIKLÓS - POLGÁRDI

ABA-SÁRVÍZ - ALBA REGIA

ETYEK - SÁRSZENTMIHÁLY

BICSKE - SÁROSD

KISLÁNG - SZABADEGYHÁZA
14. forduló 13:00




KÁPOLNÁSNYÉK - SZABADEGYHÁZA

BAKONYCSERNYE - KISLÁNG

IVÁNCSA - VELENCE

PUSZTASZABOLCS - BICSKE

SÁROSD - ETYEK

SÁRSZENTMIHÁLY - ABA-SÁRVÍZ

ALBA REGIA - SÁRSZENTMIKLÓS

POLGÁRDI - CSÓR
15. forduló 13:00




VELENCE - BAKONYCSERNYE

SZABADEGYHÁZA - POLGÁRDI

CSÓR - ALBA REGIA

SÁRSZENTMIKLÓS - SÁRSZENTMIHÁLY

ABA-SÁRVÍZ - SÁROSD

ETYEK - PUSZTASZABOLCS

BICSKE - IVÁNCSA

KISLÁNG - KÁPOLNÁSNYÉK
Oldalmenü
Szavazás
Hányadik helyre érhetünk oda a bajnokság végén?
1-3 hely
4-6 hely
7-9 hely
10-12 hely
13-16 hely
Diavetítő
Naptár